Żłobek Anglojęzyczny

BASIC STEPS

 

SZANOWNI PAŃSTWO 

 

ZAPISY NA NOWY ROK 2019/2020

W celu zapisania dziecka do Żłobka należy zgłosić się do sekretariatu Żłobka  i pobrać komplet dokumentów, w niektórych grupach pozostało już tylko kilka wolnych miejsc.

 Karta zapisu żłobek - KLIKNIJ TUTAJ 

 

 Umowa jest do pobrania w sekretariacie.

  NUMER KONTA BANKOWEGO ING Bank Śląski numer 19 1050 1070 1000 0024 0560 4329

Żłobek Anglojęzyczny "Basic Steps" jest jedynym w rejonie Podbeskidzia żłobkiem anglojęzycznym, w którym zajęcia prowadzi  zespół  nauczycieli polskich i anglojęzycznych (native speakers).

Naszym głównym celem jest wprowadzenie dzieci w świat języka angielskiego w naturalny sposób, tak aby stał się on częścią ich codziennego życia . Dzieci w swych najmłodszych latach są najbardziej ciekawe świata, dzięki czemu przez swobodną zabawę i bez najmniejszych obciążeń mogą przyswajać język obcy. 

Jesteśmy otwarci na dzieci alergiczne, tak z alergią wziewną jak i pokarmową. Jako certyfikowana Placówka Promująca Zdrowie prowadzimy indywidualne diety dla małych alergików pod opieką Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii i Alergologii Dziecięcej. Małymi kroczkami wprowadzamy duże zmiany w żywieniu dzieci. Przede wszystkim kształtujemy w nich dobre nawyki żywieniowe na przyszłość poprzez prowadzenie zajęć dydaktycznych, w tym kulinarnych przy współpracy ze Zdrowym Przedszkolakiem.

Obejrzyj naszą placówkę i zobacz jak dzieci radośnie i z sukcesem biorą udział w zajęciach realizowanych w języku angielskim i polskim. Dorosłym często trudno uwierzyć, że małe dzieci mogą uczyć się i bawić z native speakera, czerpiąc z tego radość. 

Wczesne rozpoczęcie obcowania z językiem angielskim daje korzyści także poza murami przedszkola. Zadzwoń do przedszkola 33 81 81 262 tel. komórkowy 505 668 923 lub skontaktuj się mailowo z sekretariatem przedszkole@anglojezyczne.pl, aby  umówić się na odwiedziny i zobaczyć nasze przedszkole oraz żłobek.

Odwiedziny są możliwe w godzinach od 9:00 – 12:00 i zwykle trwają około godziny.
Małe grupy odwiedzających będą w stanie zobaczyć z bliska jak działa nasza placówka, a dzieci będą mogły przyłączyć się do zajęć, jeśli ich rodzice wyrażą taką chęć.